Bezpieczna i spokojna praca w Berlinie – wymagany j. niemiecki

Bez tytułu

Mówisz po niemiecku, chcesz poznać życie w Niemczech i szlifować język. Świat stoi otworem, wystarczy podjąć się pracy opiekuńczej. Poznasz ludzi, pomieszkasz w Belinie, zdobędziesz nowe doświadczenia.

Berlin to fajna miejscówa do życia. Początek pracy zawodowej to Twoje dwie ręce i głowa. Czyli pomoc osobom starszym z użyciem komunikatywnego niemieckiego. Praca różnorodna, bo grafik dyżurów się zmienia, podopiecznych jest kilku w ciągu dnia, pomoc nie zawsze wiążąca się z byciem przy osobie leżącej.

Osoby bez pracy w Polsce mogą zaplanować właśnie taki „kawałek” kariery zawodowej. Praca jest bezpieczna, zgodna z prawem, na umowę z ubezpieczeniem emerytalnym i płatnym urlopem. To szansa na podłapanie biegłego kontaktu z językiem i „otrzaskanie” się w większym mieście poza krajem. Co ważne, po 7 godzinach pracy jest swój własny czas i wolność działania. Pieniędzy starcza na wynajem lokum i utrzymanie.

Po zdaniu egzaminu z j. niemieckiego na B1 zapewniamy:
– zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, instytucja istniejąca na rynku od 70 lat,
– zatrudnienie w opiece ambulatoryjnej, praca 6-7 godzin dziennie, wg wyznaczonego grafiku,
– umowę o pracę na niemieckich warunkach zatrudnienia, 32-godzinny tydzień pracy, płatne nadgodziny, pełne ubezpieczenie również emerytalne, itp.
– wynagrodzenie min. 1 500 EUR brutto,
– możliwość długookresowego zatrudnienia, 6-miesięczny okres próbny (z pełnym wynagrodzeniem), po okresie próbnym możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony.

Jeśli Twoja znajomość języka jest na niższym poziomie (A1/A2) proponujemy bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu B1.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny (+48 780 015 937) lub e-mailowy (sekretariat@pakz.szczecin.pl).

Przyjdź i przetestuj swój niemiecki.